Długie Karmienie Piersią

- Dopiero od kiedy mam Marysię wiem, czym jest tęsknota - mówi Martyna Wojciechowska. No cóż. Nie potępiam nikogo, jednak wydaje mi się,że już trzylatek z karmienia piersią nie ma wielu korzyści. Nie wiem, dlaczego mamy pozwalają na przedłużenie czegoś, co ma niewiele sensu, a dziecku może przynieść…no właśnie. Tego nie można przyznać, bo sypią się gromy, ale wydaje mi się, że to uzależnienie dziecka od matki, co więcej, niektórym to odpowiada- bo jak inaczej wyjaśnić karmienie piersią siedmiolatka? W czymś takim chyba nie ma dobrych intencji względem dziecka ( niech się tylko koledzy dowiedzą) , a zaspokajanie niebezpiecznych potrzeb matki.
Nie mam nic przeciwko bankom mleka. 5 latki raczej z niego korzystać nie będą, będą za to dzieci, dla których ma prawdziwą wartość: czyli przede wszystkim wcześniaki. Nic się nie martw, nie panikuj, bez dramatu. Jeśli nie masz potomka, wypożyczam swego. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Serwis Zobacz pełną treść zgody na przetwarzanie danych.
Podstawą do udzielenia pracownikowi urlopu wychowawczego jest jego pisemny wniosek złożony pracodawcy na dwa tygodnie przed rozpoczęciem korzystania z tego urlopu. Auta mkną po jezdni, chodnik jest dla dzieci. A jeśli dziecko będzie wyrażać wolę kontynuacji do 10 roku życia też będziesz się godzić na to?… Hmmm… Wydaje mi się, że jako matki to jednak my powinnyśmy jednak znaleźć odpowiedni moment na zaprzestanie karmienia piersią. Dzieci nie mają jeszcze takiej umiejętności analizowania sytuacji, rozumienia pewnych kwestii, jak dorośli.
Mam four dzieci, wszystkie kp. Corka ma obecnie three lata i cyc jest jedynym usypiaczem. http://aggerkold8.thezenweb.com/Lord-Of-English-17663846 interesuje nas komu sie to podoba a kogo gorszy, to MOJA sprawa. Liczy sie to, ze zaspokajam potrzeby dziecka, jakos nie spieszy sie jej do rozstania z cycem. Corka nie choruje, jest wesolym, zdrowym dzieckiem i je wszystkonto co jej rowiesnicy. Miała urodzić na koniec września miesiąc wcześniej coś tu nie gra.
W liście cytowanym przez Dorotę Zawadzką internautka skarży się na nieodpowiednie zachowanie matki, która pozwoliła, by jej three-letnie dziecko wypróżniało się na środku alejki w centrum handlowym. Dalsze rozpowszechnianie tekstów i materiałów wideo publikowanych na stronie w całości lub w części wymaga wcześniejszej zgody wydawcy albo podania źródła. Wiem jedynie, że bardzo bym chciała znów zacząć tworzyć. Pewne jest też, że nie na taką skalę jak kiedyś, gdyż zwyczajnie wypadłam z obiegu. Chciałabym jednak, stworzyć coś na kształt pamiętnika, gdyż jest to niesłychanie piękna pamiątka i szansa na zachowanie wspomnień. Bo pamięć niestety jak wiadomo - ulotna jest.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Długie Karmienie Piersią”

Leave a Reply

Gravatar